&Viribus Unitis Suum Cuique &

aktualnosci

25 maj 2011

Wykład pana Sebastiana Bojemskiego – „Lobbing polityczny w Polsce”. Dziś na Wareckiej zawitał pan. Sebastian Bojemski, żeby opowiedzieć nam o lobbingu politycznym uskutecznianym w najjaśniejszej Rzeczpospolitej.

18 maj 2011

Wykład fil. Michała Leskiego: „Co z tą Pocztą – rozwój czy likwidacja”. Dziś wieczór na kwaterze nasz filister rozważał przyszłość Poczty Polskiej. 

11 maj 2011

Zebranie Ogólne. Zebraliśmy się, żeby omówić problem kwestii organizacyjnych związanych z Komerszem Narodów Bałtyckich w Warszawie i Wieczornicą Welecji oraz podziałem obowiązków.

aktualnosci

Podstawą Welecji jest dewiza Viribus Unitis Suum Cuique - co w języku polskim znaczy wspólnymi siłami każdemu co mu się należy. Zwłaszcza drugi człon naszej maksymy ma istotne znaczenie. Wywodzimy zeń zasadę tolerancji i szacunku dla wszystkich poglądów i punktów widzenia.

aktualnosci

Aktualności

Msza św. 15 paź 2006

Wraz z nowym sztandarem uczestniczyliśmy we Mszy św. w kościele Akademickim św. Anny inaugurującej rok akademicki 2006/2007.

Knajpa Inauguracyjna 14 paź 2006

Wspólnie z Korporacją Akademicką Arkonia zorganizowaliśmy Knajpę Inauguracyjną, na której pojawili się liczni przedstawiciele skartelowanych korporacji i Respublici. Czynnie przyglądali się temu zaproszeni wilderzy.

101100999897 ... 1

Strona: