&Viribus Unitis Suum Cuique &

aktualnosci

25 lis 2011

Wieczornica arkońska Dziś wieczór w awangarodwych progach willi przy Barskiej 29, odbyła się wieczornica arkońska. Jako że impreza utrzymana była w duchu cinkciarsko-cwaniacko-warszawskim, koledzy zamienili dekle na kaszkiety. Było to okazj... »

23 lis 2011

Wykład fuksowski kol. Jana Popławskiego Wczoraj na cośrodowym spotkaniu swój wykład fuksowski wygłosił kol. Jan Popławski. Wystąpienie poświęcone było XIX-wiecznej genezie polskiego ruchu narodowego. Część kolegów ze zdziwieniem przy... »

16 lis 2011

16 listopada 2011 - spotkanie z p. Piotrem Semką Wczoraj naszą C!Q! odwiedził p. Piotr Semka , który w spontanicznym i żywiołowym wystąpieniu starał się nam pokazać metody manipulacji stosowane przez media - stosując często pouczajacą m... »

aktualnosci

Podstawą Welecji jest dewiza Viribus Unitis Suum Cuique - co w języku polskim znaczy wspólnymi siłami każdemu co mu się należy. Zwłaszcza drugi człon naszej maksymy ma istotne znaczenie. Wywodzimy zeń zasadę tolerancji i szacunku dla wszystkich poglądów i punktów widzenia.

aktualnosci

Aktualności

Jarmark z Aniołami 17 gru 2006

Welecja wzięła udział w Jarmarku z Aniołami - imprezie charytatywnej organizowanej przez Duszpasterstwo Postakademickie przy Dominikanach na Freta. Od 9 do 22 w systemie zmianowym sprzedawaliśmy pierniki. Niektórzy odkryli w sobie kupieckie talenty. Możliwe, że żyłkę handlową mają odziedziczoną w genach... W sumie impreza się udała, a nasz udział został oceniony bardzo pozytywnie. Pełny sukces.

Wykład na Kwaterze 13 gru 2006

Wykład pt. "Polska polityka wschodnia w XX wieku." poprowadził prof. dr hab. Wojciech Morawski.

Wykład na Kwaterze 6 gru 2006

Wykład prof. Rafała Miłaszewskiego, fuksa Welecji, pt. "Finansowanie projektów ochrony środowiska."

Wykład na Kwaterze 29 lis 2006

Prelegent - pani dr hab. Joanna Modrzejewska-Leśniewska z Katedry Studiów Politycznych SGH wygłosiła wykład pt. "Afganistan po upadku Talibów."

Wykład kolegi 22 lis 2006

Pogadanka kol. Piotra Kornobisa pt. "Praca dyplomowa - Praktyczne porady."