&Viribus Unitis Suum Cuique &

aktualnosci

23 lis 2011

Wykład fuksowski kol. Jana Popławskiego Wczoraj na cośrodowym spotkaniu swój wykład fuksowski wygłosił kol. Jan Popławski. Wystąpienie poświęcone było XIX-wiecznej genezie polskiego ruchu narodowego. Część kolegów ze zdziwieniem przy... »

16 lis 2011

16 listopada 2011 - spotkanie z p. Piotrem Semką Wczoraj naszą C!Q! odwiedził p. Piotr Semka , który w spontanicznym i żywiołowym wystąpieniu starał się nam pokazać metody manipulacji stosowane przez media - stosując często pouczajacą m... »

9 lis 2011

Spotkanie z filistrem Janem Deskurem - gry inwestycyjne i negocjacyjne. Dziś na cośrodowym spotkaniu kwaterowym odwiedził nas nasz krakowski filister Jan Deskur, który wprowadził nas w arkona prowadzenia negocjacji i przepływu pienied... »

aktualnosci

Podstawą Welecji jest dewiza Viribus Unitis Suum Cuique - co w języku polskim znaczy wspólnymi siłami każdemu co mu się należy. Zwłaszcza drugi człon naszej maksymy ma istotne znaczenie. Wywodzimy zeń zasadę tolerancji i szacunku dla wszystkich poglądów i punktów widzenia.

aktualnosci

Aktualności

Wykład na Kwaterze 29 lis 2006

Prelegent - pani dr hab. Joanna Modrzejewska-Leśniewska z Katedry Studiów Politycznych SGH wygłosiła wykład pt. "Afganistan po upadku Talibów."

Wykład kolegi 22 lis 2006

Pogadanka kol. Piotra Kornobisa pt. "Praca dyplomowa - Praktyczne porady."

Mecz z Arkonią 18 lis 2006

Stawiliśmy się na koleżeński mecz Welecja-Arkonia z zamiarem pokonania kartelowych braci. Punktacja końcowa ukazała nam, że zamiary nie wystarczą do zwycięstwa.

Wykład na Kwaterze 15 lis 2006

Wykład dr. Jerzego Pysiaka pt."Udział władców w translacjach relikwii w średniowiecznej Europie - wybrane przykłady".

Komersz Konwentu Polonia 11 lis 2006

Nasza delegacja pojechała do Gdańska na Komersz skartelowanej korporacji Konwent Polonia.

10510410310210110099 ... 1

Strona: