&Viribus Unitis Suum Cuique &

aktualnosci

20 paź 2010

Wykład fil. red. Michała Sułdrzyńskiego - „Kondycja dziennikarstwa w Polsce”.   Dziś odwiedził nas fil. red. Michał Sułdrzyński, który diagnozował kondycję profesji dziennikarskiej w Polsce.

13 paź 2010

Wykład fil. prof. Jana Żaryna - „Prześladowanie kościoła w ostatnich latach PRL na przykładach zabójstw księży Niedzielaka, Suchowolca i Zycha”   Dziś na C!Q! gościliśmy fil. prof. Jana Żaryna, który opowiadał wstrząsa... »

6 paź 2010

Spotkanie inauguracyjne - podsumowanie wyjazdu do Krzemieńca.   Spotkaliśmy się po raz pierwszy w tym roku akademickim zwarci i gotowi do pracy. Fil. Laszczkowski zaprezentował zdjęcia i podsumował welecki wyjazd do Krzemieńca w ce... »

aktualnosci

Podstawą Welecji jest dewiza Viribus Unitis Suum Cuique - co w języku polskim znaczy wspólnymi siłami każdemu co mu się należy. Zwłaszcza drugi człon naszej maksymy ma istotne znaczenie. Wywodzimy zeń zasadę tolerancji i szacunku dla wszystkich poglądów i punktów widzenia.

aktualnosci

Aktualności

Msza św. 15 paź 2006

Wraz z nowym sztandarem uczestniczyliśmy we Mszy św. w kościele Akademickim św. Anny inaugurującej rok akademicki 2006/2007.

Knajpa Inauguracyjna 14 paź 2006

Wspólnie z Korporacją Akademicką Arkonia zorganizowaliśmy Knajpę Inauguracyjną, na której pojawili się liczni przedstawiciele skartelowanych korporacji i Respublici. Czynnie przyglądali się temu zaproszeni wilderzy.

8584838281 ... 1

Strona: