&Viribus Unitis Suum Cuique &

aktualnosci

17 lis 2010

Wykład p. prof. Jerzego Przystawy - „10 równań matematycznych, które zmieniły świat". Dziś na Wareckiej p. prof. Jerzy Przystawa opowiadał o tym, jak świat zmienił się dzięki 10 równaniom. A potem zagrał z nami w bridża.

10 lis 2010

Wykład pana Radosława Kiełbasińskiego o bridżu.   Dziś na C!Q! gościł p. Radosław Kiełbasiński – Prezes PZBS, wiceprezes Europejskiej Ligi Brydżowej, wiceprezes Światowej Federacji Brydża, który opowiedział o brydżu... »

3 lis 2010

Komersz Konwentu Polonia. Komersz naszych kartelowych braci z Sopotu jak zwykle przyciągnął wielu weletów. Vivat, crescat, floreat, corporatio Polonia, in aeternum!  

aktualnosci

Podstawą Welecji jest dewiza Viribus Unitis Suum Cuique - co w języku polskim znaczy wspólnymi siłami każdemu co mu się należy. Zwłaszcza drugi człon naszej maksymy ma istotne znaczenie. Wywodzimy zeń zasadę tolerancji i szacunku dla wszystkich poglądów i punktów widzenia.

aktualnosci

Aktualności

Knajpa Inauguracyjna 14 paź 2006

Wspólnie z Korporacją Akademicką Arkonia zorganizowaliśmy Knajpę Inauguracyjną, na której pojawili się liczni przedstawiciele skartelowanych korporacji i Respublici. Czynnie przyglądali się temu zaproszeni wilderzy.

8887868584 ... 1

Strona: