&Viribus Unitis Suum Cuique &

aktualnosci

21 paź 2011

Dobra nocka welecka - Wieczornica. Dziś wieczór, w wiekowych podziemiach kamienicy Wedlów przy ulicy Szpitalnej odbyła się dobra nocka welecka - tegoroczna wieczornica, której tematem były kreskówki emitowane w porze wieczornej. Atmosfera by... »

19 paź 2011

Wykład pana Pawła Turowskiego. Dziś na naszej C!Q! pan Paweł Turowski, analityk Biura Bezpieczeństwa Narodowego zajmujący się sprawami energetyki próbując odpowiedzieć na pytanie, czy możemy być drugą Norwegią, wygłosił wykład pt. &q... »

12 paź 2011

Rola kabaretu i muzyki w walce z totalitaryzmem - spotkanie z p. drem Krzysztofem Heeringiem. Dziś odwiedził nas pan dr Krzysztof Heering, pianista, kompozytor, aranżer, ojciec polskiego kabaretu drugiej połowu XX wieku. Po krótkim recitalu swoj... »

aktualnosci

Podstawą Welecji jest dewiza Viribus Unitis Suum Cuique - co w języku polskim znaczy wspólnymi siłami każdemu co mu się należy. Zwłaszcza drugi człon naszej maksymy ma istotne znaczenie. Wywodzimy zeń zasadę tolerancji i szacunku dla wszystkich poglądów i punktów widzenia.

aktualnosci

Aktualności

Wykład na Kwaterze 10 sty 2007

Prelegent, którym był Pan Radosław Kazimierski wygłosił wykład pt. "Zarządzanie informacją firmy w kryzysie."

Projekcja fuksowska 3 sty 2007

Oglądaliśmy (ponownie) twórczość filmową fuksa Cypriana Demianiuka.

Projekcja fuksówska 20 gru 2006

Oglądaliśmy twórczość filmową fuksa Cypriana Demianiuka.

Jarmark z Aniołami 17 gru 2006

Welecja wzięła udział w Jarmarku z Aniołami - imprezie charytatywnej organizowanej przez Duszpasterstwo Postakademickie przy Dominikanach na Freta. Od 9 do 22 w systemie zmianowym sprzedawaliśmy pierniki. Niektórzy odkryli w sobie kupieckie talenty. Możliwe, że żyłkę handlową mają odziedziczoną w genach... W sumie impreza się udała, a nasz udział został oceniony bardzo pozytywnie. Pełny sukces.

Wykład na Kwaterze 13 gru 2006

Wykład pt. "Polska polityka wschodnia w XX wieku." poprowadził prof. dr hab. Wojciech Morawski.

10099989796959493 ... 1

Strona: